Formularz zamówienia karty VANITYSTYLE

Miło nam poinformować, iż członkowie Łódzkiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej uzyskali możliwość skorzystania z programu sportowo-rekreacyjnego FitProfit i FitSport. Aby skorzystać z oferty i przystąpić do programu należy wypełnić poniższe rubryki swoimi danymi osobowymi. Po weryfikacji członkostwa w ŁILW Państwa adres e-mail zostanie przekazany do VanityStyle Sp. z o.o., która prześle na podany adres e-mail link aktywacyjny niezbędny do zalogowania się na spersonalizowane konto służące do obsługi uczestnictwa w programie sportowo-rekreacyjnym. Po zalogowaniu otrzymają Państwo również pełną informację o ofercie, cenach i zasadach korzystania z programu. W przypadku pytań proszę o kontakt z biurem +48 42 636 75 95

 

  Imię

  Nazwisko

  PWZ

  Adres e-mail zamawiającego

  Wyrażam zgodę na udostępnienie adresu e-mail VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, Skierniewicka 16/20, w celu przesłania linku aktywacyjnego do platformy eVanityStyle.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 01-230, Skierniewicka 16/20, moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), w celu przesłania wiadomości mailowej z linkiem aktywacyjnym do dokończenia rejestracji konta na platformie eVanityStyle.

  Po wyrażeniu powyższych zgód Administratorem Twoich danych będzie VanityStyle Sp. z o. o. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celach podanych w powyższych zgodach przez czas konieczny do realizacji zadania. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO informujemy, iż: • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest VanityStyle Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Skierniewickiej 16/20, 01-230 Warszawa. • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest za pośrednictwem adresu email . • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą do czasu odwołania zgody udzielonej w tym zakresie lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, w zależności od tego które zdarzenie wystąpi wcześniej. • Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty świadczące usługi serwisu i utrzymania systemów informatycznych, Pracownicy i Współpracownicy VanityStyle Sp. z o. o., podmioty prowadzące audyt oraz organy publiczne uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa. • Masz następujące prawa związane z przetwarzaniem danych osobowych: prawo do wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania danych ze względu na szczególną sytuację prawo dostępu do danych prawo żądania sprostowania Twoich danych osobowych prawo żądania usunięcia Twoich danych osobowych prawo żądania ograniczenia przetwarzania Twoich danych osobowych prawo do przenoszenia Twoich danych osobowych inne prawa, o których mowa w szczegółowej informacji o przetwarzaniu danych Szczegółowe informacje o przetwarzaniu znajdziesz pod linkiem: http://www.vanitystyle.pl/prywatnosc • Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. • Podanie danych osobowych jest dobrowolne. • Podanie przez Ciebie danych jest niezbędne do realizacji usługi. Zapoznałem (-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania.


  *Wyrażenie zgód jest dobrowolne, ale niezbędne do przystąpienia do programu.